«Ферро» перервав переможну серію «Галичини»

ліга
«Ферро-ЗНТУ» перервав переможну серію «Політехніки-Галичини», яка складала п’ять матчів. Переломивши хід гри в третій чверті, запоріжці, навіть без допомоги травмованого Миколи Вільховецького, обіграли суперника з рахунком 88-76. Після цієї поразки львів’яни фактично припинили боротьбу за вихід у плей-офф.
Снайпер матчу
Форвард «Ферро-ЗНТУ» Яків Змітрович провів один із найкращих матчів у сезоні. Саме старожил запорізької команди відіграв ключову роль у ривку гостей у третій чверті, а загалом реалізував 5/9 дальніх кидків і здобув 22 очка, встановивши особистий рекорд результативності.
Ребаундер матчу
Після двох поспіль невдалих поєдинків із «Дніпром» і «Києвом» Макс Адам Конате нагадав про своє вміння приносити команді важливі очки, а також боротися за підбирання. Оформивши дванадцятий дабл-дабл у сезоні, форвард «Ферро-ЗНТУ» записав на свій рахунок 24 очка та 10 зібраних відскоків, 8 із яких – на чужому щиті (другий показник сезону).
Плеймейкер матчу
Захисник «Ферро-ЗНТУ» Іван Тимощук зупинився за крок від тріпл-даблу, відзначившись у своїй найкращій грі в сезоні 13 очками, 10 передачами та 9 підбираннями. Саме він із 27 балами РЕ став найефективнішим гравцем поєдинку, гідно замінивши Миколу Вільховецького.
Хід гри
Перша половина, яка завершилася за мінімальної переваги господарів (40-39), минула в рівній боротьбі. На старті завдяки активності Макса Конате гості спробували вирватися вперед, але передня лінія «Галичини» на чолі з досвідченим Ярославом Зубрицьким вирівняла гру. І хоча боротьбу за підбирання «леви» програли, влучні дальні кидки дозволили їм не відпустити суперника від себе та навіть вирушити на велику перерву в ролі лідера.
Переломити хід гри на власну користь запоріжцям вдалося в третій десятихвилинці, протягом якої, продовжуючи контролювати щити, вони реалізували шість дальніх кидків. Окремо варто відзначити Якова Змітровича, котрий здобув 11 очок за чверть, а також Дмитра Антонця, що нарешті пристрілявся до кільця суперника здалеку. Надалі, незважаючи на всі спроби львів’ян відігратися, «Ферро» впевнено довів гру до перемоги.