«Хімік» розгромив «Галичину»

ліга

«Хімік» розгромив «Політехніку-Галичину» з рахунком 114-57, здобувши другу яскраву перемогу протягом тижня. Южненці, котрі всьоме в сезоні записали на свій рахунок не менше сотні очок, ледь не покращили власний рекорд результативності.

 

Хід гри

Бадьорий початок від «Галичини», яка протягом кількох хвилин не відпускала суперника від себе і двічі навіть вела в рахунку з мінімальною перевагою, змінилися домінуванням «Хіміка». За неповні сім хвилин, що залишилися до кінця періоду, южненці здійснили потужний ривок, дозволивши супернику здобути тільки чотири очка (24-13). Протягом наступних десяти хвилин господарі паркету на чолі з Максимом Корнієнком й Ігорем Зайцевим закріпили власну перевагу, тим більше, що ставка львів’ян на дальні кидки себе не виправдала. Другу половину команди розпочали за рахунку 57-24 на користь «Хіміка», який методично продовжував збільшувати розрив у рахунку.

 

Статистика

Максим Корнієнко приніс «Хіміку» 22 очка та зібрав 5 відскоків. 19 очок і 9 підбирань на рахунку Ігоря Зайцева, 15 очок і 7 підбирань – Артема Пустового, 12 очок і 9 передач – Рамона Мура, 11 очок і 8 передач –Дерека Нідема.

 

Найкращим гравцем у складі «Галичини» став Микола Полюляк, чий доробок склав 22 очка та 5 підбирань. 12 очками відзначився Антон Давидюк.

FaceBook
ВКонтакте