Харків’яни обіграли “Галичину”

galych_goverla76
«Політехніка-Галичина» та «Харків» у першому матчі чвертьфінальної стадії подарували вболівальникам справжній баскетбольний трилер, який завершився з рахунком 84-87 на користь гостей. Лідер у грі змінювався 11 разів, ще 13 разів табло фіксувало нічийний рахунок.
Гравець матчу
Плеймейкер «Харкова» Павло Цьопич провів один із найкращих матчів у сезоні, відзначившись низкою важливих кидків, а загалом записавши на свій рахунок 23 очка (9/14 з гри, 4/4 штрафних), 8 підбирань, 6 передач і 32 бали РЕ.
Хід гри
Господарі паркету вели в ході дебютної чверті +5 насамперед завдяки трьом влучним дальнім пострілам у виконанні Іллі Шемосюка, а також результативній грі його партнера по задній лінії Ларрі Хола, однак «вибух» від плеймейкера  «Харкова» Павла Цьопича наприкінці періоду відновив рівновагу (30-30). «Гойдалки» другої десятихвилинки, протягом якої суперники по черзі виривалися вперед на кілька пунктів, принесли лідерство гостям. Остаточний рахунок першої половини (49-54) встановив той-таки Цьопич, котрий здобув 15 очок. 16 очками, як і його візаві Ілля Шемосюк, відзначився ще один лідер гостей Ростислав Кривич.
Рівна боротьба точилася на паркеті й після великої перерви. Завдяки здобутому гандикапу в першій половині харків’яни вели в рахунку, хоча господарі й намагалися відіграти відставання, в першу чергу, «поливаючи» кошик суперника з-за дуги. Вирішальною стала остання десятихвилинка, яку «Харків» розпочав, ведучи 71-66. На її початку «леви» нарешті зуміли повернути собі лідерство, до чого насамперед доклали рук Ілля Шемосюк і Ларрі Хол. Але за дві хвилини до кінця ситуація кардинально змінилася – не стримавши Цьопича та Кривича на периметрі, «Галичина» віддала ініціативу супернику, а часу на те, щоб виправити ситуацію, вже не мала.