«Галичина» – учасник півфіналу Чемпіонату Суперліги

IMG_8083

«Політехніка-Галичина» виграла чвертьфінальну серію в «Харкова», який приїхав до Львова дуже короткою лавою (2-1), і стала ще одним учасником 1/2 фіналу Чемпіонату Суперліги. Третій матч серії завершився з рахунком 99-68 на користь «левів», навіть незважаючи на те, що на паркеті не був задіяний один із лідерів галицької команди Ларрі Хол.

Гравець матчу

За відсутності Хола Ілля Шемосюк узяв на себе обов’язки не тільки головного бомбардира, а й диригента атак «Галичини», відзначившись 34 очками, 6 підбираннями та 6 передачами. Захисник львів’ян, крім того, встановив рекорд сезону за реалізованими триочковими кидками (8/13).
Хід гри
Уже зі стартових хвилин «Галичина» спробувала втілити свою ігрову, територіальну й кількісну перевагу (гості грали всімох) у життя. Проте домінування під щитами, а також активність Іллі Шемосюка спершу не допомогли господарям відірватися від суперника. Роман Ольховський за підтримки партнерів навіть скоротив відставання «Харкова». Зате кінцівка періоду та початок наступної десятихвилинки знову був за «левами», які виграли першу половину з рахунком 48-32. Після великої перерви розрив у рахунку на користь «Галичини» продовжував зростати, сягнувши +21 перед заключним ігровим відрізком, упродовж якого Ілля Шемосюк із партнерами продовжував «шматувати» оборону «Харкова». У підсумку – переконлива перемога над ослабленим суперником і путівка до півфіналу.
Статистика
У складі «Галичини» окрім Шемосюка, варто, в першу чергу відзначити Дениса Тютюнника (16 очок + 6 підбирань), Володимира Орленка (14 очок + 6 підбирань) і Володимира Гуртового (10 очок + 6 підбирань).
У складі «Харкова» найкращими стали Роман Ольховський, на рахунку котрого 20 очок, Павло Цьопич (12 очок + 6 передач) і Геннадій Дзюба (10 очок).