«Будівельник» вийшов до фіналу Чемпіонату Суперліги

ліга
«Будівельник» вийшов до фіналу Чемпіонату Суперліги, вигравши півфінальну серію у львівської «Політехніки-Галичини» (2-0). Друга гра протистояння завершилася перемогою киян із рахунком 102-86.
Перевага матчу
Баскетболісти «Галичини», котрі не могли розраховувати на допомогу травмованого Максима Тютюнника, не зуміли втілити свою перевагу під щитами в різницю в рахунку, натомість «Будівельник» реалізував 16/34 триочкових кидків, переважну більшість із яких – після великої перерви.
Хід гри
На відміну від першого матчу серії на старті поєдинку на паркеті «Меридіану» точилася рівна боротьба. Тільки під кінець дебютної чверті номінальні господарі віддали ініціативу супернику (14-19). Малорезультативною вийшла і друга десятихвилинка, за підсумками якої «Будівельник» повів 43-35. Найкращий бомбардир чемпіонату Ілля Шемосюк так і не зумів здобути жодного очка з гри, зате кияни перестріляли суперника з-за дуги.
Після великої перерви столичні баскетболісти продовжили вражати кільце суперника здалеку, причому із чудовим відсотком, віддавши на поталу трисекундну. І хоча «леви» переграли суперника під щитами, провал на периметрі дався взнаки. Розрив у рахунку на користь «Будівельника» повільно, але неухильно зростав, уже на початку заключної чверті сягнувши +20.
Статистика
У складі «Будівельника» одразу шестеро гравців здобули понад десять очок: Артем Буцький (18 очок + 7 передач), Віталій Зотов (17 очок), Максим Луценко (17 очок), Андрій Малиш (12 очок + 5 підбирань),Олександр Неруш (12 очок), Павло Крутоус (12 очок).
Сергій Козлов приніс «Галичині» 27 очок і зібрав 8 відскоків. 15 очок на рахунку Михайла Насенніка, 13 очок –В’ячеслава СкиданаІлля Шемосюк записав на свій рахунок 12 очок, 11 підбирань і 5 передач.